Volikogu on valla esinduskogu, mis valitakse valla hääleõiguslike elanike poolt kohaliku omavalitsuse volikogu valimise seaduse alusel üldistel, ühetaolistel ja otsestel valimistel neljaks aastaks. Kohaliku omavalitsuse pädevusse kuuluvate küsimuste otsustamisel on volikogu sõltumatu ning tegutseb vallaelanike huvides ja nimel. Volikogu liikme tegevus on avalik. Ta annab vallaelanikele teavet oma tegevusest volikogus

 

Nimi

E-post

Telefon

Märkus

Kuldar Paju

meremehele@gmail.com

505 2463

Volikogu esimees; arengu- ja eelarvekomisjoni esimees

Einar Alliksaar

einar.alliksaar@eesti.ee

5343 2855

Volikogu aseesimees; kultuuri- ja spordikomisjoni esimees

Priit Abiram

priit@eaed.ee

521 4168

 

Ants Heinmäe

aheinmae@hot.ee

513 9001

 

Moonika Järvela

moonika@kindlakodu.ee

551 1081

Hariduskomisjoni esimees

Rainer Kukk

arditalu@hot.ee

5333 4160

 

Georg Kõresoo

georg.koresoo@gmail.com

564 63025

Revisjonikomisjoni esimees

Vallo Kõrgesaar

vallo@eketor.ee

509 2938

 

Ahto Liiv

ahtoliiv@gmail.com

510 7124

 

Riina Lotamõis

riinalota@gmail.com

5345 9779

Sotsiaalkomisjoni esimees

Lauri Kaasik

zqvat@msn.com

5672 5636

 

Tiia Rosenberg

tiia.rosenberg@gmail.com

516 3534

 

Üllar Suvemaa

yllar@piko.ee

509 3321

 

 

Vallavolikogu revisjonikomisjoni koosseis

Georg Kõresoo - esimees

georg.koresoo@gmail.com

564 63025

Priit Abiram

priit@eaed.ee

521 4168

Vallo Kõrgesaar

vallo@eketor.ee

509 2938

 

Vallavolikogu arengu- ja eelarvekomisjoni koosseis

(Komisjon moodustatud Kernu Vallavolikogu 14.11.2013 otsusega nr 40)

Kuldar Paju - esimees

meremehele@gmail.com

505 2463

Üllar Suvemaa - aseesimees

yllar@piko.ee

509 3321

Enn Karu

karu@kernu.ee

679 3010; 564 1881

Ahto Liiv

ahtoliiv@gmail.com

510 7124

Hannes Orgse

hannes@kernu.ee

679 3020; 553 0861

Eva Puusta

eva@kernu.ee

679 3015

Tiia Rosenberg

tiia.rosenberg@gmail.com

516 3534

 

Vallavolikogu kultuuri- ja spordikomisjoni koosseis

(Komisjon moodustatud Kernu Vallavolikogu 14.11.2013 otsusega nr 40)

Einar Alliksaar - esimees

einar.alliksaar@eesti.ee

53432855

Rainer Kukk - aseesimees

arditalu@hot.ee

5333 4160

Liis Aasmaa

liisaasa@gmail.com

 

Merle Beljäev

merle@kernu.ee

53423483

Hannes Orgse

hannes@kernu.ee

6793020; 5530861

Üllar Suvemaa

yllar@piko.ee

509 3321

 

Vallavolikogu sotsiaalkomisjoni koosseis

(Komisjon moodustatud Kernu Vallavolikogu 14.11.2013 otsusega nr 40)

Riina Lotamõis - esimees

riina21@hot.ee

53459779

Vallo Kõrgesaar - aseesimees

vallo.korgesaar@mail.ee

5092938

Merike Lepik

merike@kernu.ee

6793022; 55512460

Eha Salmu

 

 

Lea Tikenberg-Rulli

lea.tikenberg@gmail.com

6078736

Kaja Vahar

kaja@kernu.ee

6793023; 55512468

Irina Tolkatšjova

irina@kernu.ee

6793023; 55512468

 

Vallavolikogu hariduskomisjoni koosseis

(Komisjon moodustatud Kernu Vallavolikogu 14.11.2013 otsusega nr 40)

Moonika Järvela - esimees

moonika@kindlakodu.ee

551 1081

Ene Rooma - aseesimees

rooma.ene@gmail.com

 

Enn Karu

karu@kernu.ee

679 3010; 564 1881

Riina Lotamõis

riinalota@gmail.com

5345 9779

Hannes Orgse

hannes@kernu.ee

6793020; 5530861

Kuldar Paju

meremehele@gmail.com

505 2463

Tiia Rosenberg

tiia.rosenberg@gmail.com

516 3534

Marek Männik

kernu@kernu.edu.ee

5567 2285