Küla Nimi Amet telefon e-post
Allika Vallo Kõrgesaar külavanem 5092938 vallo@eketor.ee
Allika Urmas Lonn abi    
Haiba Ketlin Liiv külavanem 56667643 ketlinliiv@gmail.com
Haiba Lauri Kaasik abi    
Hingu Siim Siimaste külavanem 5028858 hingu.kulavanem@hot.ee
Kaasiku Einar Alliksaar külavanem 53432855 einar.alliksaar@eesti.ee
Kabila Ilmar Rammler külavanem 5294624 ilmar.rammler@gmail.com
Kernu Kati Raju külavanem 53987087 kati.raju@mail.ee
Kernu Tarmo Rand abi 5140943  
Kernu Milko Milatškov abi 5147085  
Kibuna Aarne Kullasepp külavanem 56928551 aarne.kullasepp@gmail.com
Kirikla Ülo Malberg külavanem 5265787 ylo.malberg@mail.ee 
Kirikla Nils Kändler abi 5266701 nils.kandler@ewc.ee   
Kustja Aiste Irta M. Parmasto külavanem 57441222 parmasto@art-d-art.com
Laitse Krista Viidik  külavanem 53826694 kulavanem@gmail.com
Laitse Raul Sipria abi 54550979 raul.sipria@mail.ee
Laitse Rainer Kukk abi 53334160 arditalu@hot.ee
Metsanurga Heino Sakeus külavanem 56488030  
Muusika Monika Järvela külavanem 5511081 moonika@kindlakodu.ee
Muusika Tarmo Veermäe abi    
Muusika Priit Abiram abi    
Muusika Kristel Veinimäe abi    
Mõnuste Anu Aas külavanem    
Mõnuste Merle Beljäev abi 5342383 merle@kernu.ee
Ruila Raul Vahar külavanem 56641456 raul.vahar@gmail.com
Ruila Andres Aljaste abi    
Ruila Kristin Masso abi    
Ruila Eve Šamotailo abi