« Tagasi

Saue valla rongisõidu soodustused laienevad ka Saue linna ning Kernu ja Nissi valla elanikele

Seoses peagi aset leidva Saue linna ning Saue, Kernu ja Nissi valla ühinemisega laienevad alates teisipäevast, 5. septembrist rongisõidu soodustused kõigile uue ühendvalla elanikele. Seega saavad tasuta rongisõitu teises tsoonis ehk Laagrist Valinguni nautida lisaks praegustele Saue valla elanikele ka kõik reisijad, kelle elukoht on Eesti rahvastikuregistri kohaselt Kernu vald, Nissi vald või Saue linn.

Soodsama hinnaga on neile ka pikemad sõidud Tallinna lähiümbruses – kõikide sõitude puhul, mis jäävad I-V tsooni piiresse ning seejuures läbitakse ka teist tsooni, vähendatakse piletite hindu ühe tsooni pikkuse võrra.

Soodustusega üksikpileti soetamiseks tuleb rongis klienditeenindajale esitada isikustatud Ühiskaart ja isikut tõendav dokument. Teisest tsoonist kaugemale sõitmisel tuleb soodsama pileti eest tasuda Elroni sõidukaardile eelnevalt laetud rahaga. Soodsamaid üksikpileteid saab soetada vaid rongist ning 30 päeva pileteid aadressilt www.pilet.ee.