Ruila Põhikool pakub tööd klassiõpetajatele ja õpetaja abidele lasteaias

Ajutiselt äraoleva töötaja asendamise ajaks 2 KLASSIÕPETAJAT.

Pakume ametikorterit Ruila mõisapargis, mis asub Tallinna kesklinnast kolmveerand  tunni sõidukaugusel.

Kandidaatidelt ootame kvalifikatsioonile vastavat haridust. Pakume paindlikku töökorraldust, toetavat keskkonda, konkurentsivõimelist töötasu, arenguvõimalust, huvitavat tööd, mille nimel oma energiat panustada, huve rakendada ja võimalusi ideid ellu viia kaunis linnalähedases mõisakoolis (kompenseerime sõidutasu).

Avaldus, CV ja koopiad haridust tõendavatest dokumentidest esitada ruilakool@ruilakool.ee

--------------------------------------------

Kirsiaia lasteaeda tööle 2 ÕPETAJA ABI, ühele tähtajalise ametikohale alates 13.detsembrist 2017 ja ühele tähtajatule kohale esimesel võimalusel.

Kvalifikatsiooninõudeks on keskhariduse omamine ja eelistame lastega töö kogemust. Pakume vastavalt vastutusele kõrgemat töötasu. Õpetaja abi tööülesandeks on lastega töö, õpetaja abistamine laste tegevuste ettevalmistamisel ja läbiviimisel, ruumide korrashoid ja toidu serveerimine.

Sooviavaldus tööle asumiseks, CV ja koopiad haridust tõendavatest dokumentidest esitada ruilakool@ruilakool.ee

Kontakt: ruilakool@ruilakool.ee
5163534 direktor Tiia Rosenberg